Orașul Cluj-Napoca

Împărtășește!

Implică-te! Cluj în imagini

Coaching your Business

Data
Access
90-150 euro
Loc
Grand Hotel Napoca

În perioada 6-7 aprilie 2012, Praemium, grupul de comunicare prin excelență, și Dreams Come True, coaching for succes, vă invită la evenimentul Coaching your Business cu Elena Capruciu, eveniment ce se va desfășura la Grand Hotel Napoca.

Evenimentul se va axa pe workshop-uri cu teme precum:

  • Leadership (atitudinea de lider)
  • Sales (creșterea performanței în vânzări)
  • Team work (lucrul eficient în echipă)
  • Time management (cum să manageriezi mai bine timpul)
  • Acest workshop se adreseaza companiilor cu viziune și principii statornice, cu o cultură organizațională puternică și deschisă spre a oferi angajaților de toate nivelurile toate resursele necesare pentru ca ei să se dezvolte atât personal cât și profesional.

    Coaching-ul urmărește ridicarea nivelului calitativ al performanțelor și dezvoltă leadership-ul autentic. De la angajații debutanți până la cei în poziții superioare, companiile au nevoie de oameni care să poată gândi și concretiza succesul, exploatându-și puterea de a influența și inspira, de a colabora, organiza și mai presus de toate, de a conduce.

    Structura workshop-ului:

      Prima zi – 06.04.2012 – 10:00-18:00

    Se va axa pe identificarea și dezvoltarea abilităților de leadership, time management și lucru în echipă.

      A doua zi – 07.04.2012 – 10:00-16:00

    Se va axa pe cresterea abilităților de vânzare, de îndeplinire a obiectivelor, creșterea eficienței și a productivității la locul de muncă.

    Lasă un comentariu

    Foloseşte cu încredere: <a href="" title=""></a> <strong></strong> <em></em> <blockquote></blockquote>

    Încercăm să avem o politică liberală vizavi de comentarii.
    Te rugăm să menții o atmosferă pozitivă și constructivă în mesajele tale sau riști să ai accesul blocat.