Orașul Cluj-Napoca

Fii unic!

Implică-te! Cluj în imagini

Restricţii de circulaţie pe Aleea Stadion

Data publicării
Categoria

Primăria Municipiului Cluj-Napoca anunţă instituirea unor restricţii de circulaţie pentru joi, 2 Aprilie 2015, între orele 9:00 și 18:00, pentru desfăşurarea în bune condiţii a evenimentulului Îndrumare în carieră organizat de AJOFM Cluj.

Restricţiile de circulaţie vor fi instituite pe Aleea Stadion, strada Pandurilor şi platoul Sălii Sporturilor „Horia Demian”.

Cetățenii care locuiesc sau circulă în această zonă sunt rugați să dea dovadă de înţelegere şi să se conformeze reglementărilor de circulaţie.

Lasă un comentariu

Foloseşte cu încredere: <a href="" title=""></a> <strong></strong> <em></em> <blockquote></blockquote>

Încercăm să avem o politică liberală vizavi de comentarii.
Te rugăm să menții o atmosferă pozitivă și constructivă în mesajele tale sau riști să ai accesul blocat.